Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Projekty Uchwał Rady Gminy - Sesja XXVII

 1. Podjęcie uchwały w sprawie  sprzeciwu wobec zapowiadanych zmian prawa samorządowego w Polsce.
  PDFProjekt uchwały w sprawie sprzeciwu wobec zapowiadanych zmian prawa samorządowego w Polsce.pdf (186,44KB)

   
 2. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej na zadanie inwestycyjne realizowane przez Powiat Strzelecki pn. Rozbudowa drogi poprzez budowę chodnika w ciągu drogi powiatowej 1842 O Piotrówka – Osiek w m. Łaziska ul. Strzelecka wraz z dokumentacją projektową
  PDFProjekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej na zadanie inwestycyjne realizowane przez Powiat Strzelecki (1).pdf (104,14KB)

   
 3. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej na zadanie inwestycyjne realizowane przez Powiat Strzelecki pn. Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej 1857 O Gąsiorowice – do końca zabudowy (kier. Bokowe) wraz z dokumentacją projektową
  PDFProjekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej na zadanie inwestycyjne realizowane przez Powiat Strzelecki (2).pdf (105,40KB)

   
 4. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia z budżetu Gminy Jemielnica dotacji dla Parafii Rzymskokatolickiej pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Jemielnicy.
  PDFProjekt uchwały w sprawie udzielenia z budżetu Gminy Jemielnica dotacji dla Parafii Rzymskokatolickiej pw. Wniebowzięcia NMP w Jemielnicy.pdf (195,00KB)

   
 5. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Gminy Jemielnica na 2017 r.
  PDFProjekt uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Gminy Jemielnica.pdf (299,22KB)