Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Jemielnica - Gminny Koordynator Programu Ochrony Powietrza

Informacja o wynikach
naboru na wolne stanowisko urzędnicze

Wójt Gminy Jemielnica informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Jemielnica

Gminnego Koordynatora Programu Ochrony Powietrza

wybrana została Pani Agnieszka Glodek.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Zgodnie z art. 13a ustawy z dnia 21 listopada 2008 r.  o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2019 r., poz. 1282) - w toku naboru komisja rekrutacyjna wyłania nie więcej niż pięciu najlepszych kandydatów, spełniających wymagania niezbędne oraz w największym stopniu spełniających wymagania dodatkowe, których przedstawia kierownikowi jednostki celem wskazania kandydata do zatrudnienia.

Na ogłoszony nabór na wolne stanowisko urzędnicze wpłynęły dokumenty aplikacyjne od jednej kandydatki.  Dokumenty aplikacyjne spełniały wymagania niezbędnych i dodatkowe do zatrudnienia na tym stanowisku.

W dniu 16 lipca 2021 r. komisja rekrutacyjna przeprowadziła końcową selekcję. Zastosowano następujące techniki naboru: rozmowa kwalifikacyjna. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka do zatrudnienia na tym stanowisku wykazała się dobrą znajomością problematyki samorządowej i wystarczającym doświadczeniem wymaganym na tym stanowisku pracy.  Jej kwalifikacje i doświadczenie zawodowe dają rękojmię należytego wykonywania powierzonych jej obowiązków służbowych.

W dniu 16 lipca 2021 r. komisja rekrutacyjna sporządziła protokół z przeprowadzonego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Jemielnica z nazwiskiem jednej kandydatki do zatrudnienia na tym stanowisku.

Wójt Gminy zatwierdził wyniki naboru i wskazał Panią Agnieszkę Glodek do zatrudnienia na tym stanowisku.

Jemielnica, dnia 19 lipca 2021 r.

WÓJT GMINY JEMIELNICA
    mgr inż. Marcin Wycisło


PDFInformacja o wynikach naboru.pdf (715,29KB)